Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

Ogłoszenia

UWAGA CZYTELNICY!

Szanowni Państwo informujemy, że w związku z obecną sytuacją epidemiczną w województwie lubuskim, wynikającą z dużego przyrostu zakażeń Miejska Biblioteka Publiczna im. Papuszy w Żaganiu ogranicza swoją działalność od 15 marca do 28 marca 2021 roku.

Od poniedziałku 15 marca 2021 r. zamknięty zostaje dla użytkowników bezpośredni wolny dostęp do księgozbiorów wszystkich agend: w budynku głównym Biblioteki oraz Filii bibliotecznej. Istnieje możliwość zamawiania materiałów bibliotecznych. Godziny pracy biblioteki pozostają bez zmian.

W celu wypożyczenia materiałów bibliotecznych należy:

1) zamówić wybrane publikacje telefonicznie lub e-mailowo, a następnie:

2) zadzwonić do danej agendy Biblioteki w godzinach jej pracy (od poniedziałku do piątku) w celu umówienia się na konkretny dzień i godzinę odbioru zamówionych uprzednio publikacji.

Bibliotekarz przygotowuje paczkę z zamówionymi publikacjami, rejestruje na koncie użytkownika, którą użytkownik następnie odbiera o umówionej godzinie w punkcie odbioru przy wejściu do wybranej agendy.

W celu zwrotów materiałów bibliotecznych należy:

1)    zadzwonić do danej agendy Biblioteki w godzinach jej pracy (od poniedziałku do piątku) w celu umówienia się na konkretny dzień i godzinę.

2)    Zwrócone materiały biblioteczne wciąż podlegają kwarantannie.

W celu dokonania zamówienia i ustalenia szczegółów odbioru, czy zwrotu można kontaktować się z:

Oddział dla Dorosłych i Czytelnia Ogólna

Tel. 68 477 64 82, e-mail: biblioteka.zagan@mbpzagan.pl

Oddział dla Dzieci i Młodzieży

Tel. 68 477 64 85, e-mail: biblioteka.zagan@mbpzagan.pl

Filia biblioteczna Nr 1

e-mail: g.lichwiarz@mbpzagan.pl

Nie pobieramy opłat za przetrzymane zbiory za okres zamknięcia bibliotek.

O wszystkich zmianach dotyczących funkcjonowania biblioteki będziemy na bieżąco informować na stronie internetowej  Biblioteki http://www.mbpzagan.pl   

 oraz w mediach społecznościowych.

Zapraszamy do korzystania z bazy Kultura w sieci na naszej stronie internetowej a także odwiedzania profilu w mediach społecznościowych!

Infografika Ogłoszenie. Na czerwonym tle biały tekst o ograniczeniu działalności do 9 kwietnia 2021 r.

Biblioteka nie opuszcza swoich Czytelników. Uruchomiona jest usługa KSIĄŻKA NA WYNOS. Czytelnik może zamówić interesujące tytuły dzwoniąc na numer Oddziału dla Dzieci i Młodzieży 68 477 64 85 lub do Oddziału dla Dorosłych na numer 68 477 64 82 bądź  wysyłając zamówienie na e-mail Biblioteki: biblioteka.zagan@mbpzagan.pl. Bibliotekarz skompletuje zamówienie, zarejestruje na koncie Czytelnika i umówi się z na konkretny dzień i godzine po odbiór. Dalej można już tylko cieszyć się czytaniem :-) Usługa dostępna jest od poniedziałku do piątku od godz. 8.00 do 15.00.

Infografika. Po lewej instrukcja jak postępować zamawiając książki na wynos. Na niebieskim tle białe napisy. Pośrodku rysunek z książkami. Po prawej dane kontaktowe Biblioteki. Białe litery na niebieskim tle.

 

 


 

     

   

 

Zegar

Kalendarium

Rok wcześniej Miesiąc wcześniej
Kwiecień 2021
Miesiąc później Rok później
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nie
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 1 2

Imieniny