Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
 

Miejska Biblioteka Publiczna im. Papuszy w Żaganiu

ul. Szprotawska 4, 68-100 Żagań

 

Pracownicy

Dział Finansowo-Księgowy
Joanna Gorczyńska – Główna Księgowa
ul. Szprotawska 4
68-100 Żagań
tel. 68 477 64 85

e-mail: j.gorczynska@mbpzagan.pl

  

Dział Gromadzenia i Opracowania Zbiorów
Liliana Kwiatkowska – starszy bibliotekarz
ul. Szprotawska 4
68-100 Żagań
tel. 68 477 64 85

e-mail: l.kwiatkowska@mbpzagan.pl

 

Oddział dla Dorosłych i Czytelnia Ogólna i Prasy
Kierownik – mgr Elżbieta Buganik – starszy bibliotekarz
ul. Szprotawska 4
68-100 Żagań
tel. 68 477 64 85

e-mail: e.buganik@mbpzagan.pl

 

Urszula Sitarz – starszy bibliotekarz

ul. Szprotawska 4
68-100 Żagań
tel. 68 477 64 85

e-mail: u.sitarz@mbpzagan.pl

 

Karolina Antoniuk – bibliotekarz

ul. Szprotawska 4
68-100 Żagań
tel. 68 477 64 85

e-mail: k.antoniuk@mbpzagan.pl

 

Oddział dla Dzieci i Młodzieży z Czytelnią
kierownik – Bożena Maksymowicz, starszy bibliotekarz
ul. Szprotawska 4
68-100 Żagań
tel. 68 477 64 85

e-mail: b.maksymowicz@mbpzagan.pl

 

Alicja Ptasińska – starszy bibliotekarz

ul. Szprotawska 4
68-100 Żagań
tel. 68 477 64 85

e-mail: a.ptasinska@mbpzagan.pl

 

Filia Nr 1 MBP w Żaganiu
Grażyna Lichwiarz, bibliotekarz
ul. Wesoła
68-100 Żagań

e-mail: g.lichwiarz@mbpzagan.pl

 

 

Informacje

Liczba wyświetleń: 141
Utworzono dnia: 13.03.2018

Historia publikacji

  • 17.05.2019 11:21, Administrator
    Edycja strony: Pracownicy
  • 28.03.2018 12:47, Administrator
    Edycja strony: Pracownicy
  • 13.03.2018 19:46, Administrator
    Dodanie strony: Pracownicy